Festiwalowe Zawody w Programowaniu Zespołowym 2017 - Lista Przyjętych Zespołów

SZKOŁY ŚREDNIE

1 - Nowakowski Łukasz (kapitan), Sobczyk Arian, Wycisk Przemysław - Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław

2 - Sadowski Maciej (kapitan), Pietkiewicz Tomasz, Szeląg Mateusz - Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław

3 - Kawecki Teodor (kapitan), Kawa Jordan, Szyposzyński Mateusz - Zespół Szkół Nr 1 im. prof. W. Rotkiewicza Dzierżoniów

4 - Błaszczyk Bartosz (kapitan), Legut Michał, - Zespół Szkół Nr 1 im. prof. W. Rotkiewicza Dzierżoniów

5 - Mróz Sebastian (kapitan), Marciniak Barbara, Bochenek Michał - Liceum Ogólnokształcące Strzelin

6 - Lewko Mateusz (kapitan), Pszczołowski Julian, Kucharski Maciek - Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław

7 - Lisowski Artur (kapitan), Serwata Kamil, Milczarek Jakub - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Sklodowskiej-Curie w Oleśnicy Oleśnica

8 - Jędrzejczuk Rafał (kapitan), Kłak Krzysztof, Filipowiak Michał - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Sklodowskiej-Curie w Oleśnicy Oleśnica

9 - Kaszkowiak Marcin (kapitan), Kazimierczak Kuba, Siudek Łukasz - XIV LO we Wrocławiu Wrocław

10 - Fica Wojciech (kapitan), Szmidt Michał, Jasiński Wojciech - Liceum Ogólnokształcące Nr XIV we Wrocławiu Wrocław

11 - Bogacz Krzysztof (kapitan), Nanowski Tomasz, Moczulski Tomasz - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki Legnica

12 - Nowowiejski Kamil (kapitan), Ostrowski Barłomiej, Godyń Miłosz - III Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego Jelenia Góra

13 - Niziński Kamil (kapitan), Dzikowski Jarosław, Nguyen Ngoc Khanh - Liceum Ogólnokształcące nr 14 we Wrocławiu Wrocław

14 - Kwiecień Jarosław (kapitan), Chaszczewicz Alicja, Dudek Agnieszka - Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław

15 - Gdowski Piotr (kapitan), Pliszka Robert, Herba Arkadiusz - Liceum Ogólnokształcące nr 3 Wrocław

16 - Tabisz Patryk (kapitan), Skubisz Paweł, Kunysz Krzysztof - Liceum Ogólnokształcące Nr XV Wrocław

17 - Dudkiewicz Grzegorz (kapitan), Jarmusz Maciej, Jarmusz Marcin - Liceum Ogólnokształcące Nr XV Wrocław

18 - Nowak Marcin (kapitan), Pawłowski Piotr, Pasławski Mateusz - Liceum Ogólnokształcące Nr XV Wrocław

19 - Joniak Przemek (kapitan), Janik Paweł, Kołacz Andrzej - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III im. Adama Mickiewicza Wrocław

20 - Najdecki Bartłomiej (kapitan), Witek Adrian, Górecki Paweł - I Liceum Ogólnokształcace im. T. Kosciuszki Legnica

21 - Maj Patryk (kapitan), Cielecki konrad, Smoliński Michał - I Liceum Ogólnokształcace im. T. Kosciuszki Legnica

22 - Tyborowski Miłosz (kapitan), Żybiński Filip, Plaszczyk Aleksandra - II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Legnica

23 - Sowa Błażej (kapitan), Klecuń Kacper, Górecki Kamil - LO14 Wrocław

24 - Mazur Filip (kapitan), Kotliński Łukasz, Ertner Michał - II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Legnica

25 - Bitkowski Przemysław (kapitan), Zendran Michał, Kochanowski Krzysztof - V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Heweliusza Legnica

26 - Dybiec Paweł (kapitan), Robert Marcin, Wiciński Antoni - Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław

27 - Sierpina Jan (kapitan), Maślankowski Piotr, Kopacz Sebastian - Liceum Ogólnokształcące nr 3 im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu Wrocław

28 - Szymajda Piotr (kapitan), Sawicki Adam, Kuczborski Łukasz - LO III im. Adama Mickiewicza Wrocław

29 - Małas Jacek (kapitan), Banaś Piotr, Brandt Maks - LO XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu Wrocław

30 - Zadrożny Jakub (kapitan), Stosio Maciej, Szachniewicz Michał - Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław

31 - Korynek Tomasz (kapitan), Wróblewski Łukasz, Liszka Paweł - Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław