PL | EN
Instytut Informatyki Instytut Informatyki Politechniki Wrocławskiej
C61D21D24D11C131C71C133C72D23B41A14nC132 IMGP2467IMGP2497kam1IMGP2464kam2mysz1kseroIMGP2501druk2zlacze
Do czasu ustalenia terminów konsultacji w semestrze letnim roku akademickiego 2012/2013 prosimy umawiać się na konsultacje telefonicznie lub wykorzystując pocztę komputerową.
Konsultacje pracowników dydaktycznych w semestrze zimowym 2014/15

Tytuł

Nazwisko i imię

tel., nr pok., bud.

Terminy konsultacji

mgr inż.

Antosik Bartłomiej

107a D2

Pn. 7.30 -  8.30

mgr inż.

Augustyniak Łukasz

203k A1

Śr. 11.00 - 13.00

dr inż.

Bieleninik Edward

29-44; 201/7a D2

Śr. 13 00 -15 00

Czw. 9 00 -11 00

prof.

Borzemski Leszek

25-99; 109 C3

Śr.    15 30 - 17 00

Czw. 13 00 -15 00

Ndz. 14 00 -15 00 ( w terminach zjazdów)

dr inż.

Brzostowski Krzysztof

41-50; 122 C3

Pn .  8 15 - 9 45

Śr .   8 15 - 9 45

Sb. 15 00 - 17 00 ( w terminach zjazdów)

dr inż.

Choroś Kazimierz

37-99; 203c A1

Wt.   11 00 -13 00

Czw. 17 00 -19 00 (sala 201/6, bud. D2)

Ndz. 11 00 -11 30 (sala 312a/D1 w terminach zjazdów)

dr inż.

Chudzik Krzysztof

42-17; 333b D2

Pn.  7 00 - 7 30

Pn . 9 00 - 10 30 sala 333c D2

Wt. 15 00 -17 00 sala 333c D2

Pn./Wt. 7 00 -9 00 (w czasie sesji egzaminacyjnej)

mgr inż.

Chynał Piotr

203a, A1

Śr.  17.00 - 18.00

mgr inż.

Czyszczoń Adam

248, A1

Sb. 20.35 - 21.35

mgr inż.

Ćwik Michał

442, B4

Pt.  13.00 - 14.00

mgr inż.

Dabiński Bartłomiej

121 C6

Pn. 13.00 - 14.00

dr inż.

Dariusz Król

32-70, 203b A1

Wt. 11 00 - 13 00

Pt.  15 00 - 17 00

dr inż.

Drapała Jarosław

41-50; 15 C3

Wt.   9 00 - 11 00

Czw. 9 00 -11 00

dr inż.

Drwal Maciej

44-53, 121 C3

Pn. 12 00 - 14 00

Pt.  15 00 - 17 00

dr inż.

Dubielewicz Iwona

37-14; 201/16 D2

Pn.  9 30 - 11 00

Śr. 13 00 - 15 00

Sb.13 00 - 14 30 ( w terminach zjazdów nieparzystych)

mgr inż.

Dzieńkowski Bartłomiej

127a D2

Pt. 18.00 - 19.00

mgr inż.

Falas Łukasz

121 C6

Czw. 9.00 - 10.00

Sb.  13.00 - 14.00

dr. inż.

Filcek Grzegorz

41-12; 14 C3

Wt . 11 00 - 13 00

Czw.13 00 - 15 00

dr inż.

Fraś Mariusz

40-20; 301 C3

Pn. 11 00 - 13 00

Śr.  11 00 - 13 00

dr inż.

Frączkowski Kazimierz

36-43; 302b D2

Pn/N.15 00 - 17 00

Wt.   13 00 - 15 00

Śr.    14 00 - 15 00

dr inż.

Fryźlewicz Zbigniew

37-14; 201/16 D2

Pn.  11 00 - 13 00

Śr.   13 00 - 15 00

dr inż.

Gawrych-Żukowski Andrzej

36-85; 416 B4

Wt. 11 00 - 13 00

Śr.  13 00 - 15 00

dr inż.

Gąsior Dariusz

35-83; 112 C3

Wt.     9 00 - 11 00

Śr/N. 11 00 - 13 00

Sb.     9 20 - 11 00 ( w terminach zjazdów)

dr inż.

Gonczarek Adam

44-53, 121 C3

Wt.   9 00 - 11 00

Śr.    9 00 - 11 00

doc. dr inż.

Gruber Jacek

33-40; 413 B4

Czw. 13 15 - 15 15

Pt.     7 00 - 9 00

prof.

Grzech Adam

35-89; 116 C3

Pn.  11 00 - 13 00

Wt.  11 00 - 13 00

Ndz.17 00 - 18 00 ( w terminach zjazdów)

dr inż.

Hnatkowska Bogumiła

24-66; 201/18 D2

Czw. 15 00 - 17 00

Pt.    11 00 - 13 00

dr inż.

Hojda Maciej

41-12; 14 C3

Wt.   13 10 - 15 10

Pt./P 13 10 - 15 10

Pt./N 11 10 - 13 10

dr inż.

Huk Maciej

36-43; 302b D2

Wt.15 00 - 17 00

Śr. 13 00 - 15 00

Sb.13 00 - 15 00 w sali 333a/D2 (w terminach zjazdów)

prof.

Huzar Zbigniew

34-31; 35-16; 24-42; 201/5 D2

Wt. 11 00 - 13 00

Śr.  13 00 - 14 00

Sb. 13 00 - 15 00 ( w terminach : 11,25 X; 15, 29 XI; 6,13 XII 2014, 10,24 I 2015)

dr inż.

Indyka-Piasecki Agnieszka

203d, A1

Wt.   9 15 - 11 15

Czw. 9 15 - 11 15

prof.

Józefczyk Jerzy

29-79; 113 C3

Wt.   9 00 - 11 00

Śr.   11 00 - 13 00

Sb.   9 00 - 10 00 ( w terminach zjazdów)

dr hab. inż.

Jóźwiak Ireneusz

33-40 413 B4

Śr. 13 00 - 15 00

Pt.  9 00 - 11 00

Sb.13 00 -14 00 ( w terminach zjazdów)

dr inż.

Juszczyszyn Krzysztof

21-16; 302 C3

Śr.    15 00 - 17 00

Czw. 14 00 - 15 00

Sb   .13 00 - 15 00 ( w terminach zjazdów)

dr inż.

Kajdanowicz Tomasz

203L A1

Pn. 13 00 -15 00

Śr.   7 00 - 9 00

doc. dr inż.

Kaliś Andrzej

42-19; 412 B4

Śr.      9 00 - 11 00 , sala 333a/D2

Czw. 15 05 - 17 05 , sala 333a/D2

dr inż.

Kamińska-Chuchmała Anna

40-20; 301 C3

Wt.   12 00 - 13 00 (do 9 XII 2014)

Czw. 15 00 - 17 00

Czw. 11 00 - 13 00 (od 23 X do 20 XI 2014)

Ndz. 15 00 - 16 00 (w terminach zjazdów)

Ndz. 15 00 - 17 00 (od 14 XII 2014 w terminach zjazdów)

prof.

Kasprzak Wacław

35-97; 111 B1

Wt.   11 00 - 13 00

Czw. 11 00 - 12 00

Sb.   11 00 - 12 00

dr hab. inż.

Katarzyniak Radosław

304 C3

Pt.    11 00 - 13 00

Czw. 11 00 - 13 00 (poza terminami zjazdów)

Czw. 12 00 - 13 00 (w terminach zjazdów)

Sb.   10 00 - 11 00 ( w terminach: 4,11,25 X; 15,29 XI; 6,13 XII 2014; 10, 24 I 2015)

dr hab. inż.

Kazienko Przemysław

36-09; 203b A1

Wt. 13 00 - 15 00

Pt.  11 00 - 13 00

mgr inż.

Kędzia Paweł

4.19 B4

Wt.  8.00 - 9.00

dr inż.

Kędziora Michał

333c D2

Wt.  9 00 - 11 00

Śr.   9 00 - 11 00

mgr inż.

Kocoń Jan

4.19 B4

Pt. 15.00 - 16.00

dr inż.

Kołaczek Grzegorz

21-16; 302 C3

Pn.    9 00 - 11 00

Pt.   11 00 - 13 00

Ndz.17 00 -18 00 ( w terminach zjazdów)

dr inż.

Konieczny Dariusz

36-02; 201/15 D2

Pn. 10 00 - 12 00

Czw. 8 30 - 10 00

Sb. 12 00 - 13 00 ( w terminach zjazdów)

dr inż.

Kopel Marek

203a A1

Śr.    17 00 - 19 00

Czw. 11 00 - 13 00

Ndz. 15 00 - 16 00 w sali 248/A1 ( w terminach zjazdów)

dr inż.

Kozierkiewicz-Hetmańska
Adrianna

42-47; 328 C3

Śr.    13 00 - 15 00

Czw. 11 00 - 13 00

dr inż.

Kukla Elżbieta

37-34; 203e A1

Pn.   11 00 - 13 00

Wt.    9 00 - 11 00

Sb.     8 00 - 9 00 (w terminach zjazdów)

prof.

Kwaśnicka Halina

35-34; 201/1 D2

Wt.   10 00 - 12 00

Śr.    13 00 - 15 00

dr inż.

Kwiatkowski Jan

36-02; 201/15 D2

Śr.    13 00 - 15 00

Czw. 11 00 - 13 00

dr inż.

Liber Arkadiusz

32-07; 414 B4

Pn/P  9 00 - 11 00

Pn/N 11 00 - 13 00

Pt.    11 00 -13 00 (3,10,17 X; 28 XI; 5,19 XII 2014; 16, 23, 30 I 2015)

Sb.  9 00 - 11 00 w sali 107/D2 (11 X; 15 XI; 6 XII, 10 I 2015)

Sb.  10 00 - 11 00 w sali 107/D2 (24 I 2015)

Ndz.  9 00 - 11 00 ( 5 X 2014)

Ndz. 10 00 - 11 00 ( 12 X 2014)

dr inż.

Lorkiewicz Wojciech

38-01; 329 C3

Pn. 12 00 - 14 00

Śr.  14 00 - 16 00 (przez pierwsze 10 tygodni)

Czw.11 00 - 13 00 (od 10-tego tygodnia zajęć)

mgr inż.

Łoziuk Łukasz

128 C6

Pt.  20.30 - 21.30

Konsultacje przez skypa o dowolnej porze dnia .

dr hab. inż.

Madeyski Lech

28-86; 415 B4

Wt. 11 00 - 13 00

Śr.  18 45 - 20 45

dr inż.

Maleszka Bernadetta

29-38; 332 C3

Śr. 10 00 - 11 00

Pt    8 30 - 10 30

Sb. 10 00 - 11 00 sala 107b/D2 (w terminach zjazdów)

dr inż.

Maleszka Marcin

42-47; 328 C3

Pn. 10 00 - 11 00

Śr.  12 00 - 13 00

Pt.  11 00 - 13 00

mgr inż.

Mariański Aleksander

333c D2

Pn. 10.00 - 11.00

dr hab. inż.

Markowska-Kaczmar Urszula

24-66; 201/18 D2

Pn.   11 00 - 13 00

Czw. 15 00 - 17 00

dr hab. inż.

Martan Janusz

42-21; 4.17 B4

Pn.   12 45 - 14 45 w sali 333b/D2

Wt.   11 00 -13 00

mgr

Mazur Hanna

39-05; 201/19 D2

Pn.   11 00 - 13 00

Pt.     9 00 - 11 00

dr hab.

Mazur Zygmunt

42-23; 418 B4

Pn.   11 00 - 13 00

Sb.    9 00 - 11 00

dr inż.

Mendyk-Krajewska Teresa

39-69; 302a D2

Śr.    11 00 - 13 00

Czw. 11 00 - 13 00

Sb.  11 00 - 13 00 10 I i 24 I 2015

dr inż.

Michalski Radosław

203L, A1

Wt.   10.00 - 12.00

Czw. 10.00 - 12.00

dr inż.

Myszkowski Paweł

42-17; 4.07 B4

Pn.    9 00 - 11 00

Pt.     8 00 - 10 00

prof.

Nguyen Ngoc Thanh

41-39; 303 C3

Pn. 11 00 - 13 00

Wt. 11 00 - 12 00 ( w terminach zjazdów)

Wt. 11 00 - 13 00

Ndz.14 00 - 15 00 ( w terminach zjazdów)

mgr inż.

Nowak Kamil

322 C3

Śr.    13 00 - 15 00

Czw. 13 00 - 14 00

Ndz. 13 00 - 15 00 ( w terminach zjazdów)

dr inż.

Nowak Ziemowit

40-20, 301 C3

Pn.  15 00 - 17 00

Wt.  15 00 - 17 00

Sb.  17 00 - 18 00

dr inż.

Orski Donat

35-83; 112 C3

Śr.    11 00 - 13 00

Czw. 10 15 - 12 15

dr inż.

Paradowski Mariusz

414 B4

Pn/N.  11 00 - 13 00

Śr.      11 00 - 13 00

Czw./P. 11 00 -13 00

dr inż.

Piasecki Maciej

42-21; 417 B4

Wt.   13 00 - 15 00

Czw.   9 00 - 11 00

dr inż.

Pietranik Marcin

332 C3

Czw. 15 00 - 17 00

Pt.    15 00 - 17 00

mgr inż.

Pintal Łukasz

121 C3

Wt.   16.00 - 17.00

Ńdz. 16.00 - 17.00 (w terminach zjazdów w sali 129/C6)

dr inż.

Popek Grzegorz

38-01; 329 C3

Wt.   10 00 - 12 00

Czw. 15 00 - 17 00

mgr inż.

Popiel Adrian

203L A1

Czw.   7.30 - 8.30

dr inż.

Przewoźniczek Michał

32-07; 4.14 B4

Śr.      9 15 - 11 15

Czw.   9 15 - 11 15

dr inż.

Ratajczak Janusz

42-19; 412 B4

Pn.   13 00 - 15 00

Czw. 10 00 - 12 00

mgr inż.

Saganowski Stanisław

203L, A1

Pn.   13.00 - 15.00

mgr inż.

Samborski Remigiusz

122 C3

Śr.      9.00 - 10.00

dr inż.

Siemiński Andrzej

37-99; 203c A1

Śr.    13 00 - 15 00

Pt.    11 00 - 13 00

mgr inż.

Skowroński Marek

4.07 B4

Wt.   16.00 - 18.00

dr hab. inż.

Sobecki Janusz

31-95; 203a A1

Śr.      9 00 - 11 00

Czw. 11 00 - 13 00

doc. dr inż.

Spławski Zdzisław

29-44; 201/7a D2

Wt.   11 05 - 13 05

Czw. 13 05 - 15 05

mgr inż.

Spytkowski Michał

416 B4

Wt.   15.15 - 16.15

mgr

Staszak Urszula

46-53; 122 C3

Pn.   11 00 - 13 00

Wt.   15 00 - 17 00

dr inż.

Staszak Zbigniew

46-53; 122 C3

Pn.   11 00 - 13 00

Wt.    9 20 - 10 45

Ndz.   8 00 - 9 00 ( w terminach zjazdów)

doc. dr inż.

Szpunar Zbigniew

23-80; 201/14 D2

Wt. 16 50 - 18 50

Sb. 15 00 - 17 00 ( w terminach zjazdów)

Ndz.16 50 - 18 50 ( w terminach zjazdów)

prof.

Świątek Jerzy

36-42; 120 C3

Pn.   9 00 - 11 00

Wt. 11 00 - 13 00

Ndz. 7 00 - 7 00 ; . 9 00 - 9 30 ( w terminach zjazdów)

dr inż.

Świątek Paweł

41-50; 15 C3

Śr.    9 00 - 11 00

Pt.    7 00 - 9 00

dr inż.

Tabakow Martin

36-70; 411 B4

Wt.   13 00 - 15 00

Czw. 13 00 - 15 00

Ndz. 12 00 - 13 00 ( w terminach zjazdów)

dr inż.

Telec Zbigniew

42-47; 328 C3

Pn.  7 00 - 9 00

Śr.  15 00 - 16 00

Śr.  19 45 - 20 45 ( w terminach, gdy nie ma zjazdów)

Ndz.10 00 - 11 00 ( w terminach zjazdów)

dr inż.

Thomas Wojciech

28-86; 4.15 B4

Wt.  11 00 - 13 00

Czw.  9 00 - 11 00

dr inż.

Tomczak Jakub

44-53; 121 C3

Wt. 11 15 - 13 15

Śr.  11 15 - 13 15

Sb. 10 15 - 11 15 ( w terminach zjazdów)

dr hab. inż.

Trawiński Bogdan

42-47; 328 C3

Pn. 13 00 - 15 00

Śr.  15 00 - 17 00

mgr inż.

Tuligłowicz Włodzimierz

202 (wejście od p. 203) , A1

Śr.  11.00 - 12.00

dr inż.

Turowska Magdalena

35-83; 112 C3

Pn. 15 00 - 17 00 (do 24 XI 2014)

Wt. 11 00 - 13 00 (od 2 XII 2014)

Pt.  11 00 - 13 00 (do 5 XII 2014)

Pt.  15 00 - 17 00 (od 12 XII 2014)

dr inż.

Tuzinkiewicz Lech

23-80; 201/14 D2

Pn.    9 30 - 11 00

Czw.13 00 - 15 00

Sb.   11 00 - 13 00 ( w terminach zjazdów)

mgr inż.

Tworek Katarzyna

42-12; 417 B4

Wt.    9 00 - 11 00

Śr.    15 00 - 17 00

dr inż.

Walkowiak Anita

39-05; 201/19 D2

Wt.    9 00 - 11 00

Śr.    13 00 - 15 00 do 26 XI 2014

Sb.   13 00 - 15 00 ( w terminach zjazdów)

doc. dr inż.

Waśko Krzysztof

36-43; 122 C3

Czw. 15 00 - 17 00

Pt.     9 00 - 11 00

mgr inż.

Więcek Dominik

329, C3

Śr.    14.00 - 15.00

dr inż.

Wilczek Artur

42-18; 407 B4

Śr.    13 00 - 15 00

Ndz.   9 00 - 11 00 s. 127c/D2

prof.

Zgrzywa Aleksander

32-58, 24-51;
203F A1

Śr.   13 00 - 15 00

Pt.   11 00 - 13 00

Ndz. 15 00 - 16 00 (12 X; 16 XI, 7 XII 2014, 11 I 2015

Ndz. 13 00 - 14 00 (26 X, 30 XI, 14 XII 2014, 25 I 2015) w sali 311a/D1

dr inż.

Zięba Maciej

44-53, 121 C3

Pn.     9 00 - 11 00

Czw. 14 00 - 15 00

Czw. 13 00 - 14 00 (pierwszych 6 tygodni )

Sb.   17 30 - 18 30 ( w terminach zjazdów)