PL | EN
Instytut Informatyki Instytut Informatyki Politechniki Wrocławskiej

 
 
 
Dolnośląskie Zawody w Programowaniu Zespołowym
Cykliczne zawody są okazją do zademonstrowania i doskonalenia umiejętności w zespołowym rozwiązywaniu problemów informatycznych. Uczestnikom pozwalają poznać specyfikę tego rodzaju rywalizacji, a dla organizatorów mogą stanowić wewnętrzne eliminacje do Akademickich Mistrzostw Polski w Programowaniu Zespołowym oraz do ACM International Collegiate Programming Contest .
Najlepszy z Bardzo Dobrych
Tradycyjny, cylkiczny konkurs na najlepszego studenta, studentkę roku III, IV i V Systemów Informacyjnych w danym roku akademickim.

W dobie kryzysu czekają ich nie lada wyzwania. Trwają zapisy do X już edycji konkursu Global Management Challenge 2009. W wirtualnej rzeczywistości młodzi menedżerowie zawalczą o jak najlepsze notowania swoich spółek.
Gra toczy się w wirtualnej rzeczywistości, ale wymaga radzenia sobie z całkeim realnymi problemami. Jej uczestnicy weryfikują zdobytą na studiach wiedzę z zakresu finansów, marketingu, produkcji, sprzedaży czy zarządzania zasobami ludzkimi. Muszą regować na sytuację rynkową i przewidzieć posunięcia konkurencji, tak, by zyskać jak najwyższą wartość akcji swoich spólek. Po przeciwnej stronie mają doświadczonych pracowników i menedżerów. GMC daje szansę na zawarcie znajomości z ewentualnymi pracodawcami czy dostęp do oferty stażów i praktyk.

Konkurs składa się z kilku etapów. Zwycięska drużyna będzie reprezentowała Polskę na Finałach Światowych, a także otrzyma zaproszenie na studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego. Wicemistrzowie będą mogliuczestniczyć w seminarium z cyklu Autorytety, którego prelegentami byli już m. in.: prof. Philip Kotler oraz prof. Robert Cialdini.

Zgłosić się mogą studenci 2-5 roku. Projekt jest adresowany do przyszłych menedżerów, informatyków, matematyków, marketingowców, ekonomistów, inżynierów, fizyków. Aby wziąć udział w konkursie należy zebrać 3-5 osobowy zespół oraz zarejestrować go na stronie www.gmcpoland.pl do 31 marca 2009.
Szczegóły na www.gmcpoland.pl
tel. (22)646-94-94, mail: info@gmcpoland.pl

W poprzedniej edycji reprezentacja Wydziału informatyki i Zarządzania PWr zajęła ogólnopolskim finale 6 miejsce. Startowała rekordowa liczba 371 zespołów.
Propagatorem konkursu GMC w Politechnice Wrocławskiej jest dr inż. Jan Skonieczny.
więcej: http://www.gmcpoland.pl/